Příměstský tábor Malý záchranář

Vítejte na stránce věnované informacím o Letním příměstském táboře Malý záchranář 2017.

 

Tabor 2017 letak novyTábor organizuje vzdělávací společnost Zdravotníci, která měsíčně proškolí v programech první pomoci více než tisíc dětí.

 

Naším hlavním cílem je přenést zkušenosti z každodenních vzdělávacích akcí, které pořádáme v mateřských a základních školách, a nabídnout dětem záchranářský program během letních prázdnin.

 

Program tábora bude velice pestrý, plný akce, soutěží, her a úkolů se záchranářskou tématikou. Každý den se budeme věnovat jedné záchranářské profesi.

 

Zvláštní důraz klademe na první pomoc, bezpečné chování a prevenci nebezpečných situací, které mohou děti potkat v jejich každodenním životě. Vše zábavnou a hravou formou.

 

Jsme pyšní, že tábor Malý záchranář získal opět záštitu radního hlavního města Prahy pro bezpečnost, pana Bc. Libora Hadravy a radního pro oblast zdravotnictví, pana Ing. Radka Lacka. Děkujeme!

 

 

 

  • Navštívíme nejmodernější hasičskou stanici v Praze – Modřanech, kde absolvujeme vzdělávací program určený pro děti, prohlídku garáží a diskusi s hasiči.

 

  • Navštívíme Policejní muzeum Praha, s komentovanou prohlídkou a přednáškou na téma bezpečnosti a prevence.

 

  • Strážníci Městské policie Prahy 11 nám předvedou ukázky jezdecké policejní skupiny a výcviku policejních koní.

 

  • K dispozici budeme mít náš plně vybavený sanitní vůz, se kterým si zahrajeme na skutečné zdravotnické záchranáře. 

 

  • S dětmi absolvujeme také celotáborovou hru, při které se děti hravou a zábavnou formou dozví a vyzkouší, jak fungují složky záchranného sytému. Děti si také domů odnesou postavičky záchranářů, které si vyrobí během táborových workshopů.
Partneři
Tábor v médiích

Malý záchranář neunikl pozornosti médí. Vloni nás navštívila Česká televize, TV Praha a redakce magazínu Blesk pro ženy :-)

 

Podvejte se na reportáže o nás:

 

Časté otázky a odpovědi

Příměstský tábor je vhodný pro holky i kluky od 6 do 12 let věku. Přivést je můžete již od 8 hodin ráno a zůstat mohou až do 17:00 hodin. V případě zájmu je možné vyzvedávat děti až do 18:00.

Aktuální termíny na léto 2017

1. turnus

pondělí  – pátek  10. – 14. července 2017

První den sraz před Základní školou Ke Kateřinkám mezi 8:00 –  9:00 hod.

Všechny dokumenty, které bude Vaše dítě při nástupu potřebovat Vám pošleme společně s přihláškou.

 

Cena 3500 Kč / týden

 

Termín obsazen

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím formulář níže a vše potřebné s Vámi dohodneme.

Potřebujete více informací? Napište nám do poznámky, co Vás zajímá a nebo nám rovnou zavolejte na tel. 723 485 462, nebo napište na email tabor@prvnipomocskoleni.cz.

 

Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon: (123 456 789)

Vyberte termín tábora:
 1. Turnus - 10.7. - 14.7. 2017 2. Turnus - 17.7. - 21.7. 2017 3. Turnus - 24.7. - 28.7. 2017 4. Turnus - 31.7. - 4.8. 2017 5. Turnus - 14.8. - 18.8. 2017

V případě, že chcete poslat Vaše dítě na více turnusů, zaškrtněte prosím všechny Vámi vybrané.

Poznámka:

Po obdržení informací z tohoto formuláře Vám obratem pošleme přihlášku v elektronické podobě. Děkujeme!

Fotogalerie z loňského ročníku

Letní příměstský tábor „Malý záchranář“ reaguje na zvyšující se zájem rodin s dětmi o atraktivní program se záchranářskou tématikou. Během táborových her vyzkoušíme skutečné záchranářské vybavení, navštívíme hasičskou stanici, zavítají k nám policisté. Děti se mohou těšit na program nabitý akcí, zážitky a zajímavými informacemi. A my se těšíme na spoustu nových záchranářů :-)

Bc. Zbyněk Pokorný, hlavní vedoucí tábora